آیا لینک بیلدینگ در سایت تبادل لینک هنوز ارزش دارد؟

[ad_1]

آیا لینک بیلدینگ در سایت تبادل لینک هنوز ارزش دارد؟

خیلی از دوستان این سوال را از ما همیشه پرسیدن که آیا لینک بیلدینگ با سایت های تبادل لینک با وبلاگ هنوز اهمیت دارد و میتواند برای سایت ما مفید شود ؟ و خیلی های دیگه میگن دیگه زمان لینک تموم شد و لینک بی ارزش شده است نظر شما در این مورد چیه ؟ در ادامه میخواهیم راجب این موضوع درباره سایت های تبادل لینک مفصل بحث کنیم

آیا لینک بیلدینگ در سایت تبادل لینک هنوز ارزش دارد؟

با چه استدلالی می توان گفت که لینک بیلدینگ با سایت های تبادل لینک هر روز مهم تر می شود؟

من سوالی از شما می پرسم که خود شما به جواب این سوال پی ببرید. وب سایت ایرانسل و تبادل لینک رایگان ایرانسل را در نظر بگیرید.دامنه ها و اسامی مشابه با محتوای مشابهی به نام ایرانسل وجود دارد.برای بسیاری از شرکت های بزرگ دیگر همینطور.گوگل از کجا می فهمد، که سایت اصلی تبادل لینک اتوماتیک هوشمند با وبلاگ ها  کدام است؟ نکند با On page seo می فهمد؟یعنی سایت اصلی تبادل لینک باید تگ ها و کد های خود را جوری دستکاری کند که گوگل بفهمد؟اگر همه On page seo قوی داشته باشند چه می شود؟ یا شاید هم ایرانسل باید مقاله و آموزش و مطلب بیرون بدهد؟و اگر ندهد گوگل نمی فهمد سایت اصلی کدام است؟ نیازی به توضیح بیشتر نیست ! خودتان متوجه شدید که بک لینک و سایر موارد Off Page SEO است که به موتور جستجو اهمیت یک وب سایت تبادل لینک رایگان را نشان می دهد.

link-building-on-link-exchange-2

و دلایل بیشمار زیاد دیگری وجود دارد که اگر ۱۱۴ فاکتور سئو را خوانده باشید، بخش زیادی از فاکتور ها، مرتبط با فاکتور های در سطح دامنه(تحت تاثیر بک لینک) و فاکتور های مرتبط با بک لینک در موردس ایت های تبادل لینک رایگان است و هیچ وقت هم نمی تواند کم اثر شود.زیرا اگر کم اثر شود، گوگل نتایجش به هم می ریزد و به خواسته خودش که نمایش بهترین و دقیق ترین نتایج به کاربر است نمی رسد.گوگل به بک لینک ها از سایت های تبادل لینک خیلی بیشتر از محتوا اهمیت می دهد.اگر هم قرار باشد به محتوایی اهمیت بدهد،اول به اعتبار منتشر کننده محتوا اهمیت می دهد بعدا به خود محتوا.اعتبار منتشر کننده محتوا هم از بک لینک ها(نه لزوما تعداد بیشتر بک لینک) مشخص می شود. منتظر مطلب بعدی ما در رابطه با ادامه بحث امروز ما در رابطه با اهمین لینک بیلدینگ از سایت های تبادل لینک باشید.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *